המצב במדינה, אכילה רגשית והתפתחות אישית [פודקאסט 62#]3

המצב במדינה ואכילה רגשית - מה הקשר?

“המצב במדינה הורג אותי – כל פרשות השחיתויות, והממשלה שלא מתפקדת, ואיזה גועל כמה מחברי הכנסת, וכל החלמאות שיש במערכת הבריאות, והילדים שלי שתקועים בבית בחלת עם הילדים שלהם והלמידה מרחוק שהם אומרים שהיא כל כך גרועה, ועוד ועוד…

זה מה שאני שומע לא מלקוחה אחת שלי, אלא מהרבה. לחלקן אפילו אין כוח לדבר איתי על אוכל, ולא במקרה, למרות שגם האכילה הוא אתגר משמעותי עבורן.

אז מה אנחנו עושים במפגש כזה, כדי בכל זאת לאזן אכילה רגשית, לאכול נכון, ולא להשמין, אלא אפילו להמשיך לרדת במשקל? הקשיבו לפודקאסט, ומייד תגלו.

המצב במדינה ואכילה רגשית
המצב במדינה ואכילה רגשית

מטרת הפודקאסט - המצב במדינה ואכילה רגשית

מטרת הפודקאסט הפעם לעזור לכם להתמודד בצורה הטובה ביותר, שזה אומר עם הוול-בינג הטוב ביותר עם המצב במדינה – גם מבחינת הקורונה, אבל לא רק – עם כל המצב הפוליטי, והבריאותי, והכלכלי, והכל, וכמובן באופן שיאפשר לכם לאכול נכון יותר ומדוייק יותר.

רעיונות משמעותיים - איך לדעת אם לדלג על ארוחת הבוקר או לא:

המחקרים בעניין סותרים

על פי מחקר שפורסם בכתב העת Pediatric Obesity, תלמידים שדילגו על ארוחת בוקר או היו לא-עקביים בארוחות הבוקר שאכלו, היו בסבירות גבוהה פי 2 להיות בעודף משקל בהשמנת יתר, יחסית לילדים שאכלו 2 ארוחות בוקר ביום.

מצד שני, במחקר אחר שהופיע ב- thebmj, נמצא שדילוג על ארוחת בוקר מביאה להפחתה בצריכת הקלוריות היומית הכוללת, של כ-260 קלוריות. על פי מחקר זה, הנבדקים שדילגו על ארוחת בוקר לא היו יותר רעבים לקראת ארוחת הצהריים.

מפת דרכים אישית להצלחה

קבל/י כלי מעולה – מפת דרכים אישית שתסייע לך לזהות את מה שעליך לעשות כדי להצליח לאכול בריא ולהוריד משקל עודף לתמיד. בסיום האבחון העצמי האישי, יהיה באפשרותך לקבל את התוצאות לדוא”ל שלך.

מקורות נוספים

1. הכנס האינטרנטי עם ההרצאה של רואי על מינדסט

לחצו כדי לצפות בהרצאות

2. דף הפייסבוק של רואי

לחצו כדי להצטרף

3. הספר "בעקבות התשוקה לאוכל"

לחצו כדי להוריד 2 פרקים ואת תוכן העניינים

4. לימי הקורונה: לפחות בזה אני מצליחה – מסדר באכילה לסדר בחיים [פודקאסט 61#]

לחצו לשמיעה

שאלה לך - המצב במדינה ואכילה רגשית

מהי התובנה המשמעותית לך ביותר מהפודקאסט

עד כאן להפעם. 

תחיו טוב,
רואי

רואי הניג - אודות

אהבת את הפודקאסט?
אם יש לך חברים שירצו לשמוע, לחצ/י למטה לשתף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
השארת תגובה